“O kryeministër leshi, populli vuan për bukë”, Rama nuk duron më: Ti dhe ca derdimenë të tjerë shkruani vetëm broçkulla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:36 14-10-2017 “O kryeministër leshi, populli vuan për bukë”, Rama nuk duron më: Ti dhe ca derdimenë të tjerë shkruani vetëm broçkulla

Kryeministri Rama që prej ditës së djeshme sëbashku me ministrat është shpërngulur në qytetin e Vlorës, ku po zhvillohet një mbledhje infromale qeverie.

Por pavarsisht se është shumë i zënë me takime dhe aktivitete të ngjeshura kreu i qeverisë nuk harron që t'u përgjigjet qytetarëve në rrjetet sociale.

Edhe sot Rama i'u është përgjigjur disa qytetarëve në komentet e tyre, ku përgjigejt kanë qenë të larmishme duke iu përgjtatur edhe komenteve të qytetarëve.

Ndër pikantët, ishte një i cili e cilësonte kreun e qeverisë si “kryeministër leshi”, por edhe përgjigja e kreu të ekzekutivit nuk ka qenë e mangët, duke e cilësuar qytetarin derdimen që flet vetëm broçkulla.

Më poshtë komentet dhe replikat e plota: 

Screenshot_10.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019037961959839
array(1) { ["section"]=> string(120) "o-kryeminister-leshi-populli-vuan-per-buke-rama-nuk-duron-me-ti-dhe-ca-derdimene-te-tjere-shkruani-vetem-brockulla-95897" }