'O malok a pihet puro në pishina?' Fansi kritikon ashpër aktorin, Bes Kallaku i jep përgjigjen epike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:19 06-08-2019 'O malok a pihet puro në pishina?' Fansi kritikon ashpër aktorin, Bes Kallaku i jep përgjigjen epike

Edhe në këto ditë të nxehta vere, aktori i njohur Bes Kallaku ka treguar se po punon.

Këtë herë jo për emsionin "Be Coffe", por për filmin që po realizon.

Ditën e djeshme, Besi ka publikuar një foto të tijën duke thithur një puro në pishinë, të shkëputur nga xhirimet e filmit "Falco".

Mirëpo një ndjekës e ka kritikuar që pi puro në pishinë.

“O malok a pihet puro ne pishina?”, i shkruan një komentuesi dhe Besi si gjithmonë është përgjigjur me humor.

“Nuk osht puro, osht salcice po i kam vu stamp puroje”, ia kthen Besi duke shkaktuar të qeshura tek fansat.

SWdgtj.jpg

Sgfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011592864990234
array(1) { ["section"]=> string(103) "o-malok-a-pihet-puro-ne-pishina-fansi-kritikon-ashper-aktorin-bes-kallaku-i-jep-pergjigjen-epike-174480" }