“O njishi, o grupi, o artist...”, kjo është surpriza që djemtë e stafit i bënë Veliajt për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:00 17-12-2015 “O njishi, o grupi, o artist...”, kjo është surpriza që djemtë e stafit i bënë Veliajt për ditëlindje

Një ide interesante dhe origjinale.

Djemtë e ekipit të punës së krybashkiakut Erion veliaj i kanë përgatitur atij një surprizë në ditën e tij të lindjes.

Djemtë kanë veshur secili nga një bluzë të zezë ku mbishkruhen batutat e përdorura nga kryebashkiaku si “Posaqi”, “o njishi, o grupi, o artist”, apo “Kastravec hyri, kastravec doli”. Veliaj e ka pritur shumë mirë këtë surprizë dhe në fund ka pozuar mes buzëqeshjes me djemtë. Kryebashkiaku mbushi sot 36 vjeç.

10588531_10154362894343765_2048253534_n.jpg

12380954_10154362903683765_1716945609_o.jpg

12387811_10154362894098765_543709813_n.jpg

12387917_10154362895608765_1449960579_n.jpg

5f9a6fe52bf50f24ccb72e2a419cc80a_L.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028095006942749
array(1) { ["section"]=> string(99) "o-njishi-o-grupi-o-artist-kjo-eshte-surpriza-qe-djemte-e-stafit-i-bene-veliajt-per-ditelindje-27999" }