“O plehrë i drogës, o fundërrinë, bastard me kapele”, kreu i PD Lushnje shpërthen ndaj oficerit të policisë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:50 30-03-2017 “O plehrë i drogës, o fundërrinë, bastard me kapele”, kreu i PD Lushnje shpërthen ndaj oficerit të policisë (VIDEO)

Një video flagrante e kreut të Partisë Demokratike në Lushnje, Myslim Murrizi, i cili shpërthen në ofendime ndaj një oficeri të policisë është përhapur masivisht në internet pas postimit nga vetë Murrizi.

Oficeri i policisë e ndaloi kreun e PD Lushnje, Murrizin në Tiranë, pasi e konstatoi pa rrip sigurimi, dhe i kërkoi dokumentet përkatëse, por Murrizi dëgjohet teksa shpërthen në ofendime ndaj tij dhe Policisë së Shtetit duke refuzuar t’i japë dokumentet.

qweqwe23ryhyuhuj.jpg

Murrizi nuk është mjaftuar me kaq por ka vijuar ofendimet në Facebook:

werwr234t234yju.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lihet i lirë këshilltari i LSI-së, u arrestua javë më parë për drogë
Roja i parcelave tregon pse qëlloi me armë policinë: Kisha pirë hashash, u tremba »
Article Logic
Execution time: 0.011006832122803
array(1) { ["section"]=> string(114) "o-plehre-i-droges-o-funderrine-bastard-me-kapele-kreu-i-pd-lushnje-shperthen-ndaj-oficerit-te-policise-video-73620" }