“O ropt ku ti keni pra”, shef Titi nxehet në emisionin e gatimit, qëllon me shishe gazetarin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 20-01-2021 “O ropt ku ti keni pra”, shef Titi nxehet në emisionin e gatimit, qëllon me shishe gazetarin (VIDEO)

Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për rënien e shikueshmërisë së emisionit të tij të gatimit, ka nxehur Shef Titin.

Ka qenë kolegu i tij Ronaldo Sharka që i ka bërë kamer të fshehtë Shef Titit, bashkë me regjisoren e emisionit, dhe i kanë komunikuar atij se emisioni do të mbyllej për shkak se nuk shikohej më.

Dy kolegët nxehen me njëri-tjetrin, me Ronaldo Sharkën që i thotë regjisores së fajin për “dështimin” e emisionit e kishte Shef Titi. Ky i fundit duke mos e ditur që po regjistroheshin dhe që e gjitha ishte një kamera e fshehtë, i hedh ujë Ronaldos dhe më pas e qëllon me shishe.

I nervozuar Shef Titi heq përparsen dhe bëhet gati të ikë, por kolegu i tij dhe regjisorja kthehen dhe i thonë se e gjitha ishte një kamer e fshehtë. “O ropt ku t’i keni pra”, thotë Shef Titi e qesh bashkë me ta pasi i ishte “bërë mishi kokërr”, siç thotë vetë në videon e mëposhtme.

Minuta: 09.50 - vazhdim

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prindër të një vajze, ndahen Mozzik dhe Loredana, zbulohen arsyet
Para dasmës në resortin përrallor me 500 euro personi... Çifti i pasanikëve të Tiranës nis pushimet (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01239800453186
array(1) { ["section"]=> string(101) "o-ropt-ku-ti-keni-pra-shef-titi-nxehet-ne-emisionin-e-gatimit-qellon-me-shishe-gazetarin-video-235679" }