'O të q*fsha ropt', Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: Pse i mbyll lokalet, të dija çun Tirone, po ti qenke b*th q*r (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:08 26-05-2020 'O të q*fsha ropt', Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: Pse i mbyll lokalet, të dija çun Tirone, po ti qenke b*th q*r (VIDEO) Aleksandër Gjoka

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka reaguar shumë ashpër ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama, në lidhje me vendimet e qeverisë për mbyllje në karantinë, me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Në një video që Gjoka ka bërë dhe postuar vetë, shprehet i revoltuar ndaj vendimit të Ramës për mbylljen e lokaleve, duke e fyer dhe ofenduar shumë rëndë kryeministrin.

Kujtojmë që Aleksandër Gjoka nuk është i vetmi që ka reaguar ashpër ndaj vendimit të qeverisë për mbyllje, fasha orare apo e diela pa makina. 

Për më shumë shihni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094640254974365
array(1) { ["section"]=> string(131) "o-te-q-fsha-ropt-aleksander-gjoka-shperthen-keq-ndaj-rames-pse-i-mbyll-lokalet-te-dija-cun-tirone-po-ti-qenke-b-th-q-r-video-207898" }