‘O Zot, o Zot’, dëshmitari filmon i tmerruar momentin kur ura 90 metra e lartë ndahet në dysh në Genova

Publikuar tek: bota, më 12:58 14-08-2018 ‘O Zot, o Zot’, dëshmitari filmon i tmerruar momentin kur ura 90 metra e lartë ndahet në dysh në Genova

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Itali. Një urë 90 metra e lartë është shembur në Genova.

Mediat italiane raportojnë se si pasojë e rrëzimit të urës është bllokuar autostrada. Paraprakisht dyshohet për viktima, por ende nuk ka informacione të detajuara. Sakaq, ekipet e shpëtimit vijojnë kërkimet në rrënoja, pasi dyshohet se mund të ketë edhe njerëz të bllokuar.

Ndërsa një video po bën xhiron në rrjet. Një dëshmitar ka filmuar momentin e rrëzimit të urës. Në video shihet se si ura bie dhe dahet në dy pjesë.

‘O Zot, o Zot’, bërtet ai me të madhe teksa filmon ngjarjen.

Ndiqni videon e mëposhtme!

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012035846710205
array(1) { ["section"]=> string(106) "o-zot-o-zot-deshmitari-filmon-i-tmerruar-momentin-kur-ura-90-metra-e-larte-ndahet-ne-dysh-ne-genova-131074" }