“Obama” dhe “Kim Jong Un” duet me këngën e Celine Dion në rrugët e Seulit (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:07 16-04-2015

Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un, është armiku më i përbetuar i Shteteve të Bashkuara të Amerikës edhe pse shpesh herë ai nuk merret seriozisht, shfaqjet e tij në publik komentohen si qesharake dhe të fryra me propagandë.

Nga ana tjetër Presidenti i SHBA-ve Obama, vazhdon të mbështesë Korenë e Jugut në programet e saj të mbrojtjes, por kjo marrëdhënie e ftohtë midis Obamës dhe Kim Jong Un duket se është ngrohur nën tingujt e “All by myself” nga Celine Dion e interpretuar në rrugët e Seulit nga... sozitë e dy liderëve.

Video:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012503862380981
array(1) { ["section"]=> string(80) "obama-dhe-kim-jong-un-duet-me-kengen-e-celine-dion-ne-rruget-e-seulit-video-8897" }