Obama emocionon me dedikimin për Shën Valentin: Michelle je më e bukura, më e mençura… (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 20:19 14-02-2019 Obama emocionon me dedikimin për Shën Valentin: Michelle je më e bukura, më e mençura… (FOTO)

Dedikimet për Shën Valentin nuk kanë të përfunduar.

Të gjithë personazhet publikë nga e çdo vend i botës kanë uruar partnerët e tyre dhe jo vetëm.

Nuk kishte si të mungonte as urimi i ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, i cili i ka dedikuar disa fjalë të bukura Michelle.

‘Urime dita e të dashuruarve për të jashtëzakonshmen, më të mençurën, të bukurën, një dhe të vetmen Michelle Obama’, ka shkruar Obama.

Screenshot_2.png

download.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12849307060242
array(1) { ["section"]=> string(95) "obama-emocionon-me-dedikimin-per-shen-valentin-michelle-je-me-e-bukura-me-e-mencura-foto-152778" }