Obama ka ditëlindjen e 55-të, ja si e uron gruaja e tij Michele

Publikuar tek: bota, më 15:46 04-08-2016 Obama ka ditëlindjen e 55-të, ja si e uron gruaja e tij Michele

Presidenti i SHBA Barack Obama sot feston ditën e tij të lindjes.

Obama mbush sot plot 55 vjeç dhe një urim special përmes kësaj fotoje i ka ardhur nga bashkëshortja e tij Michele Obama.

“55 vite dhe ende kjo buzëqeshje më rrëmben mua çdo ditë. Gëzuar ditëlindjen, Barack. Unë të dua!”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Irani var mbi 20 persona
Bien normat e interesit në Britaninë e Madhe, banka e Anglisë jep alarmin »
Article Logic
Execution time: 0.011013984680176
array(1) { ["section"]=> string(68) "obama-ka-ditelindjen-e-55-te-ja-si-e-uron-gruaja-e-tij-michele-48765" }