“Obama-mania”, Veliaj e gjen sërish foton të gatshme në SHBA

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:12 04-04-2016 “Obama-mania”, Veliaj e gjen sërish foton të gatshme në SHBA

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është totalisht i fiksuar mbas presidentit të SHBA-së, Barack Obama dhe fotove që ky i fundit poston në rrjetet sociale.

Ndonëse në portale janë postuar disa herë foto që tregojnë poza të njejta mes Veliaj dhe Obamës (amerikani është origjinali), kryebashkiaku shqiptar duket i vendosur në qëllimin e tij.

Rasti i fundit është foto e publikuar nga Veliaj ku shihet se si një vajzë e vogël i bën një vizitë me anë të stetoskopit. Në vitin 2014, Obama ka publikuar një foto të ngjashme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018761157989502
array(1) { ["section"]=> string(63) "obama-mania-veliaj-e-gjen-serish-foton-te-gatshme-ne-shba-36837" }