Obama mbështet Hillary Clinton: Nuk ka qenë askush më i kualifikuar për këtë zyrë

Publikuar tek: bota, më 19:15 09-06-2016 Obama mbështet Hillary Clinton: Nuk ka qenë askush më i kualifikuar për këtë zyrë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, mbështet zyrtarisht kandidaten demokrate Hillary Clinton në garën për Shtëpinë e Bardhë.

Me anë të një video-mesazhi Obama shpreh bindjen e tij se Clinton është njeriu i duhur për zyrën e Presidentit të SHBA-ve.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burri fut me dhunë gruan në bagazhin e makinës dhe largohet, kalimtarët filmojnë momentin
Shqiptari përplaset me kamionin, plagoset rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.010163068771362
array(1) { ["section"]=> string(86) "obama-mbeshtet-hillary-clinton-nuk-ka-qene-askush-me-i-kualifikuar-per-kete-zyre-43010" }