Obama mbush 57 vjeç, Joe Biden tregon sekretet: Si festoi ish presidenti i SHBA-ve

Publikuar tek: bota, më 13:42 04-08-2018 Obama mbush 57 vjeç, Joe Biden tregon sekretet: Si festoi ish presidenti i SHBA-ve

Gëzuar ditëlindjen vëllai im, miku im”. Ky është mesazhi që ka zgjedhur Joe Biden për ish-presidentin e SHBA Barack Obama, i cili feston sot ditëlindjen e 57-të.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se ai dhe Michele e filluan javën e ditëlindjes duke ndjekur koncertin e Beyonce dhe Jay-Z.

Ndërkohë që Joe Biden shkruan se drekat e tyre në shtëpinë e Bardhë ishin të përhershme. Nxjerr një foto selfie, ku shquhet ish-presidenti i 44-t i SHBA, duke qeshur me të madhe. “Edhe këtë vit, nuk ishte e ndryshme” shkruan Biden.

Që nga dita e sotme, në Shtetin e Ilinoisit, ku ai filloi dhe karrierën e vet politike, do të jetë Dita e Barack Obamës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lady Gaga e shkatërruar, vetëvritet modeli i famshëm i klipit të saj
ÇMENDURI/ 2000 persona në majën e një shkëmbi për të parë ‘Mission Impossible' »
Article Logic
Execution time: 0.010833978652954
array(1) { ["section"]=> string(87) "obama-mbush-57-vjec-joe-biden-tregon-sekretet-si-festoi-ish-presidenti-i-shba-ve-130133" }