Obama shpërndan një foto të rrallë të nënës së tij

Publikuar tek: bota, më 17:03 08-05-2016 Obama shpërndan një foto të rrallë të nënës së tij

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, ka shpërndarë në faqen e tij zyrtare dy fotografi të rralla të nënës dhe familjes së tij.

Obama ka zgjedhur të urojë Ditën e Nënës me një dedikim të veçantë. “Do i jem gjithmonë mirënjohës nënës time që më rrënjosi idenë se mund të bëj çdo gjë nëse punoj fort - madje edhe të bëhem President i Shteteve të Bashkuara. Të bëj të njëjtën gjë për fëmijët tanë është puna më e rëndësishme. Prandaj dua të marr pak kohë dhe të falenderoj në mënyrë të veçantë Michelle dhe nënën e saj për mënyrën e jashtëzakonshme dhe vetëmohuese që i kanë rritur, janë kujdesur, dhe dashuruar vajzat tona”.

13177737_485564508300061_6012381984152084755_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023736953735352
array(1) { ["section"]=> string(56) "obama-shperndan-nje-foto-te-rralle-te-nenes-se-tij-39853" }