Obama-Veliaj

Publikuar tek: foto-e-dites, më 16:22 27-12-2015 Obama-Veliaj

Kjo foto që thotë shumë është përzgjedhur për ditën e sotme në këtë rubrikë. Shikoni se çfarë ngjashmërie mes Presidentit Amerikan Barack Obama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Në disa momente, me të njëjtat ide dhe me foto të ekzekutuara përsosmërisht njësoj.

Foto ku shihet se si Veliaj preferon të kopjojë nga Obama janë shpërndarë masivisht në rrjetet sociale ditët e fundit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009119987487793
array(1) { ["section"]=> string(18) "obama-veliaj-28667" }