Ofendoi dhe shau bashkëshorten, arrestohet lushnjari i shpallur në kërkim (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:46 31-12-2017 Ofendoi dhe shau bashkëshorten, arrestohet lushnjari i shpallur në kërkim (EMRI)

Një 46-vjeçar në Lushnje është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim. Ferdinand Çela u arrestua pasi ishte sharë dhe ofenduar bashkëshorten e tij.

Policia bën me dije se Ferdinand Çela, banues në fshatin Ngurëz e Vogël,u arrestua pasi ishte shpallur në kërkim. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi ka sharë dhe ofenduar bashkëshorten e tij shtetasen N.Ç, 49 vjeçe, për të cilën Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lushnje ka lëshuar urdhër mbrojtje.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprat penale "Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës" dhe "Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Newsbomb.al mbyll VOTIMIN online, ky është PERSONAZHI I VITIT
Policia e Shtetit thirrje qytetarëve: Kujdes me fishekzjarret! (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.010454893112183
array(1) { ["section"]=> string(84) "ofendoi-dhe-shau-bashkeshorten-arrestohet-lushnjari-i-shpallur-ne-kerkim-emri-105009" }