Oficeri i policisë i habit të gjithë, shikoni çfarë ka veshur në Komisionin Hetimor për pajisjen përgjuese (FOTOT NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:15 25-01-2017 Oficeri i policisë i habit të gjithë, shikoni çfarë ka veshur në Komisionin Hetimor për pajisjen përgjuese (FOTOT NË BRENDËSI)

Entiol Xhelilaj, oficeri i policisë shqiptare ka qenë sot i thirrur për të dëshmuar në Komisionin Hetimor për pajisjen përgjuese “IMSI Carcher” për të cilën kanë dëshmuar tani edhe kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, drejtori i Policisë Haki Çako etj...

Por më shumë se sa përgjigjet e tij ajo që ka rënë sy veçanërisht është veshja e oficerit. Një bluzë e kuqe me shqiponjën e zezë dykrenare ndërsa në njërën dorë mbante shiritin me flamurin e Bashkimit Europian dhe në tjetrën atë të SHBA-ve.

S’dihet çfarë mesazhi ka dashur të përcjellë oficer Xhelilaj por ia ka dalë të tërheqë mjaft vëmendje pasi edhe kamerat shpesh fokusoheshin herë te bluza dhe herë të duart e oficerit.

of3.jpg

ofic.jpg

of1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098099708557129
array(1) { ["section"]=> string(129) "oficeri-i-policise-i-habit-te-gjithe-shikoni-cfare-ka-veshur-ne-komisionin-hetimor-per-pajisjen-pergjuese-fotot-ne-brendesi-66617" }