Olen Cesari ngre në këmbë 'Pallatin e Kongreseve', Veliaj i “kthen shpinën” Ajolës dhe kërcen me një person të veçantë (FOTO DHE VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:35 20-04-2017 Olen Cesari ngre në këmbë 'Pallatin e Kongreseve', Veliaj i “kthen shpinën” Ajolës dhe kërcen me  një person të veçantë (FOTO DHE VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në 'Pallatin e Kongreseve', violinisti shqiptar Ogen Cesari mbajti një koncert gjigant, ku me performancën e tij ngriti në këmbë të gjithë publikun.  

Po ashtu dher balerinët Eneda e Gert Vaso si dhe Ledia dhanë një performancë të shkëlqyer.

I pranishëm ishte dhe kryebashkiaku Erion Veliaj me bashkëshorten e tij Ajola, i cili për një moment i ktheu shpinën të shoqes duke kërcyer nën ritmin e muzikës me një vogëlush.

Mbetet për t’u thënë se Cesari është një ndër artistët që i shton vlerat Shqipërisës sonë të vogël.

Sonte në orën 19:00 do mbahet sërish një koncert ku e pranishme do jetë dhe këngëtarja e dashur Inva Mula.

vip_2_copy.jpg

vip_3.jpgvip.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076010227203369
array(1) { ["section"]=> string(134) "olen-cesari-ngre-ne-kembe-pallatin-e-kongreseve-veliaj-i-kthen-shpinen-ajoles-dhe-kercen-me-nje-person-te-vecante-foto-dhe-video-75784" }