Olen Çezari feston ditëlindjen, Inva Mula e befason në lokalin me muzikë live në Durrës (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:43 11-02-2018 Olen Çezari feston ditëlindjen, Inva Mula e befason në lokalin me muzikë live në Durrës (VIDEO)

Olen Çezari, është një një nga emrat e parë që të vjen ndërmend kur bëhet fjalë për instrumentistët shqiptarë më të mirë në botë.

Këto ditë ai festoi ditëlindjen dhe një nga surprizat më të bukura që mori ishte nga soprano e madhe Inva Mula. Ajo interpretoi një këngë, nën tingujt e violinës luajtur nga vetë Oleni në lokalin “Dy kitarat” në Durrës.

Inva Mula Këndoi live për nder të mikut të saj, ndërsa të ftuarit në ditëlindjen e violinistit me siguri kanë shijuar një performancë të shkëlqyer.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076801776885986
array(1) { ["section"]=> string(99) "olen-cezari-feston-ditelindjen-inva-mula-e-befason-ne-lokalin-me-muzike-live-ne-durres-video-109892" }