Olli thirrje Veliajt: Lere ekzibicionin dhe hiq dorë nga show

Publikuar tek: politike, më 11:56 01-08-2015 Olli thirrje Veliajt: Lere ekzibicionin dhe hiq dorë nga show Leonard Olli

Leonard Olli, anëtar i PD në Këshillin Bashkiak i ka bërë thirrje kryebashkiakut të ri të Tiranës të heqë dorë nga ajo që Olli e cilësoi si show.

Sipas Ollit,  Veliaj duhet të mbledhë menjëherë Këshillin Bashkiak për familjet në nevojë që nuk kanë asnjë strehë banimi. “Hiq dorë nga show ! Filloje seriozisht nga puna lere ekzibicionin dhe shown negativ”, përsëriti Olli për Veliajn i cili dje shkoi në punë me autobus dhe u komentua shumë për këtë fakt.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083858966827393
array(1) { ["section"]=> string(66) "olli-thirrje-veliajt-lere-ekzibicionin-dhe-hiq-dore-nga-show-17487" }