Olsi Beheluli u arrestua në Angli, pas publikimit të një fotoje para një ''mali'' me para

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:24 04-04-2015 Olsi Beheluli u arrestua në Angli, pas publikimit të një fotoje para një ''mali'' me para

E kanë quajtur një “idiot” mediat angleze një trafikant droge shqiptar, Olsi Beheluli, i cili bëri gafën e rëndë duke postuar një foto në ‘’Twitter’ përballë një “mali” me para. Raportohet se trafikanti i drogës postoi foton i rrethuar nga një pirg parash në cash dhe për këtë arsye është burgosur së bashku me dy anëtarë të tjerë të grupit të tij. Olsi Beheluli u arrestua pasi policët kapën heroinë dhe kokainë me vlerën e tregut të rrugës rreth 4 milionë paundë nga dy miqtë e tij Besim Topalli 29 vjeç dhe Azem Proshka, 23 vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097529888153076
array(1) { ["section"]=> string(89) "olsi-beheluli-u-arrestua-ne-angli-pas-publikimit-te-nje-fotoje-para-nje-mali-me-para-7785" }