Olsi dhe Fiorentina i japin fund lidhjes, ish-banorja e “BB” flet hapur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 10-08-2017 Olsi dhe Fiorentina i japin fund lidhjes, ish-banorja e “BB” flet hapur

Olsi dhe Fiorentina e “BB9” i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Gjatë “Big Brother 9” dyshja kanë qenë ndër çiftet më të komentuara për shkak të xhelozizë dhe zënkave të shpeshta. Pas daljes nga “BB” lidhja e tyre dukej se po shkonte shumë mirë, por së fundmi vjen lajmi i hidhur.

Fiorentina në një status në “instastory" lajmëron se është ndarë nga Olsi, por se kush i ka qenë shkaku nuk dihet. Këtë lajmërim siç shkruan ajo e ka bërë për të sqaruar opinionin publik që e ka ndjekur dhe mbështetur çiftin.

teteryeyeyrey.jpg

yeyey.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016541004180908
array(1) { ["section"]=> string(74) "olsi-dhe-fiorentina-i-japin-fund-lidhjes-ish-banorja-e-bb-flet-hapur-88754" }