Olsi dhe Fiorentina zihen në emision, sërish “molla e sherrit” bëhet Ambra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 07-07-2017 Olsi dhe Fiorentina zihen në emision, sërish “molla e sherrit” bëhet Ambra

Olsi dhe Fiorentina, dy finalistët e "Big Brother", ndër më të komentuarit, të cilët qenë shumë pranë fitores, vijojnë lidhjen e tyre dhe jashtë shtëpisë.

Mirëpo si jashtë dhe brenda xhelozia e Fiorentinës mbetet e njëjtë. Edhe këtë herë shkak është bërë Ambra.

Dy ish-banorët kanë qenë të ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të dy gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu. Një nga momentet kulminante dhe më të nxehta në emision ka qenë kur Olsi ka marrë Ambrën në telefon dhe e ka ftuar për kafe. Fiorentina e ka dëgjuar bisedën dhe duket se nuk ka reaguar mirë lidhur me këtë veprim të të dashurit të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11533904075623
array(1) { ["section"]=> string(76) "olsi-dhe-fiorentina-zihen-ne-emision-serib-molla-e-sherrit-behet-ambra-85369" }