Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës (Foto e ëmbël)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 15-07-2020 Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës (Foto e ëmbël)

Këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivit janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtarja, përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shihet dora e vogëlushes së porsalindur.

Olta ka zbuluara edhe emrin e veçantë që ka zgjedhur për vajzën, Gaia.

“Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj, perendesha e jeteve tona. Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet. Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e tij” shkruan këngëtarja.

 

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010916948318481
array(1) { ["section"]=> string(90) "olta-boka-behet-nene-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-i-vajzes-foto-e-embel-213934" }