Olta Boka për herë të parë ia shpreh dashurinë publikisht partnerit, djalit të ish-deputetit: S'mund t'i kërkoja më shumë jetës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 05-07-2020 Olta Boka për herë të parë ia shpreh dashurinë publikisht partnerit, djalit të ish-deputetit: S'mund t'i kërkoja më shumë jetës (FOTO) Olta dhe Ivi

Këngëtarja e njohur Olta Boka në ditët e fundit të shtatzënisë, ka vendosur t’i bëjë një dedikim special për herë të parë publikisht partnerit të saj, djalit të ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivit i cili ka festuar ditëlindjen dje.

Për ditëlindje këngëtarja zgjodhi një nga fotot më të ëmbla dhe domethënëse të çiftit, për ta uruar në këtë ditë speciale. Me pak fjalë këngëtarja në urimin e saj shkruan se s’do t’i kërkonte asgjë më shumë jetës sesa atë.

“Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes! 4thofjuly”, shkruan Olta.

vvvvvvvvv.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092251300811768
array(1) { ["section"]=> string(137) "olta-boka-per-here-te-pare-ia-shpreh-dashurine-publikisht-partnerit-djalit-te-ish-deputetit-s-mund-t-i-kerkoja-me-shume-jetes-foto-212883" }