Olta Boka sqaron ‘sherrin’ me Kejsi Tolën: I vetmi gabim…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:49 14-03-2019 Olta Boka sqaron ‘sherrin’ me Kejsi Tolën: I vetmi gabim…

Kejsi Tola dhe Olta Boka janë dy kolege dhe dy shoqe shumë të mira prej vitesh.

 Por një deklaratë e Kejsit në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ vuri në pikëpyetje miqësinë e tyre.

Kejsi  u pyet se cila është njëra nga vajzat e showbizit e cila përpiqet por nuk i ndrit që nuk i ndrit ylli. 

Duke mos ditur se çfarë emri të thoshte, Kejsi u mendua pak dhe tha emrin e Olta Bokës. 

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, Olta ka folur për këtë deklaratë të Kejsit dhe raportin aktual që kanë .

‘Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko se do më kuptoje!’, është shprehur Olta duke treguar se pavarësisht gjithçkaje Kejsi i ‘detyrohej’ një sqarim të tillë.

vv_1546423833-6561872.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065820217132568
array(1) { ["section"]=> string(60) "olta-boka-sqaron-sherrin-me-kejsi-tolen-i-vetmi-gabim-156454" }