Olta Gixhari: Ajo që më bën të lumtur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 04-02-2015 Olta Gixhari: Ajo që më bën të lumtur

Aktorja Olta gixhari, ka treguar për ndjekësit e saj në 'instagram', atë çka e bën vërtet të lumtur.
'E vetmja kohë kur ndjehem e lumtur'-shkruan Olta. Dhe siç mund ta shihni e ka fjalën për kohën me diell e det…për verën.
Kushedi sa e palumtur duhet të ndjehet aktorja në këtë kohë shirash e përmbytjesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023234128952026
array(1) { ["section"]=> string(41) "olta-gixhari-ajo-qe-me-ben-te-lumtur-2313" }