Olta Gixhari, foto me bikini nga bregteti i Jugut

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 12-08-2016 Olta Gixhari, foto me bikini nga bregteti i Jugut

Olta Gixhari po shijon pushimet në bregdetin e Jugut dhe pikërisht te Syri i Kaltër. Aktorja ka postuar disa foto në rrjetin e saj Instagram ku duket tepër tunduese.

Këtë herë ajo ka preferuar bikini me ngjyrë të hapur, ku ka hedhur dhe një veshje nga sipër.

Olta është një një ndër aktoret më të pëlqyera të skenës shqiptare por jo vetëm. Ajo ka ditë që ka nisur pushimet, por mesa duket nuk ka ndërmend të përfundojnë dhe për një kohë të gjatë.

olta_2.pngolta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024075984954834
array(1) { ["section"]=> string(54) "olta-gixhari-foto-me-bikini-nga-bregteti-i-jugut-49569" }