Olta Gixhari i rikthehet postimeve sensuale, 'tenton' të mbulohet, por 'harron' mbathjet... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:47 28-11-2020 Olta Gixhari i rikthehet postimeve sensuale, 'tenton' të mbulohet, por 'harron' mbathjet... (FOTO)

Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria e saj.

Së fundmi aktorja ka ndarë në ‘instagram’ një foto ku shihet e veshur me ‘ato që i gjenden’ në shtëpi.

Bukuroshja ka pozuar me një fustan të kuq, mirëpo teksa mundohet të mbulojë gjoksin, ka harrur pjesën poshtë ku i duken mbathjet.

‘Me këto që na gjinden’, shkruan aktorja krahas postimit të saj.

Olta i është riktheyer pozave senzuale, pas një kohe pauze. Aktorja është bërë nënë disa muaj më parë. Ajo solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin  e veçantë Amar.

Screenshot_17.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora uron Ditën e Flamurit me fjalë shqip dhe foto provokuese, detaji simbolik në takat e kuqe (FOTO)
Pak më parë i propozuan për martesë, aktorja e njohur e humorit na suprizon sërish, shtatzënë për herë të parë? »
Article Logic
Execution time: 0.0097060203552246
array(1) { ["section"]=> string(94) "olta-gixhari-i-rikthehet-postimeve-sensuale-tenton-te-mbulohet-por-harron-mbathjet-foto-229476" }