Olta Gixhari i tërbon të gjithë, publikon foton provokuese ku e puthin dhe e kapin nga të pasmet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 07-12-2016 Olta Gixhari i tërbon të gjithë, publikon foton provokuese ku e puthin dhe e kapin nga të pasmet (Foto)

Aktorja seksi, Olta Gixhari njihet për linjat e saj. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga provat e shfaqjes ‘Opera për tre grosh’ ku shfaqet në momente intime me aktorin Arben Derhemi ku ai e puth dhe i vendos duart në të pasme.

Sigurisht që çdo veprim është në kuadër të shfaqjes, e cila do të nisë më datën 9 dhjetor, por kjo foto ka patur edhe reagime nga fansat e saj ku nuk mungojnë as komentet ku shkruhet: ‘Lum si ai që luan atë rol’, ku quajnë me fat Derhemin që ka mundësi të puthë aktoren.

olta_gixhari3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013553857803345
array(1) { ["section"]=> string(106) "olta-gixhari-i-terbon-te-gjithe-publikon-foton-provokuese-ku-e-puthin-dhe-e-kapin-nga-te-pasmet-foto-61863" }