Olta Gixhari “kapet mat” në një foto “hot”, me të brendshme me “Micky Mouse” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:28 24-04-2016 Olta Gixhari “kapet mat” në një foto “hot”, me të brendshme me “Micky Mouse” (Foto)

Aktorja Olta Gixhari njihet për bukurinë dhe linjat e saj seksi me të cilat shpesh herë provokon me fotot që pushtojnë rrjetet sociale.

Një foto ekskluzive është edhe kjo ku aktorja duket teksa qëndron e shtrirë ndërsa ka veshur të brendshme me “Mickey Mouse”. Foto besohet se i përket muajit dhjetor të 2015-ës, në kohën kur ajo ishte lidhur me studentin 22 vjeçar Xhek Nasufi.

olta.jpg

ol-770x470.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079768896102905
array(1) { ["section"]=> string(80) "olta-gixhari-kapet-mat-ne-nje-foto-hot-me-te-brendshme-me-micky-mouse-foto-38569" }