Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:14 25-09-2016 Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë...

Këtë të shtunë në emisionin “Thumb” në Top Channel me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiun në rubrikën “Alfabet” ka qenë aktorja Olta Gixhari.

Olta njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe transparte dhe këtë e ka treguar dhe gjarë kësaj interviste e cila përmbante përgjithësisht pyetje pikante.

E pyetur nga gazetari nëse femrat e eksitojnë ja si është përgjigjur ajo:

“ Femrat më eksitojnë kur janë vepra arti.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024564027786255
array(1) { ["section"]=> string(51) "olta-gixhari-keto-jane-femrat-qe-me-eksitojne-54029" }