Olta Gixhari mezi pret të bëhet nënë, poston foton e ëmbël nga Spanja, por harron reçipetat...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:15 03-07-2020 Olta Gixhari mezi pret të bëhet nënë, poston foton e ëmbël nga Spanja, por harron reçipetat... Olta Gixhari

Olta Gixhari prej 32 javësh është në një pritje të ëmbël dhe mezi po pret të bëhet nënë. Këtë e ka shprehur vetë aktorja e dashur për publikun në në postim që ka bërë së fundmi në Instagram.

"32 javëshe shtatzënë dhe këto janë pushimet tona të fundit cift për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën, dhe ne mezi po e presim", shkruan ajo.

Olta shihet në foto e veshur me një palë streçe të zeza për t'u ndjerë më rehat si dhe një kanatiere të bardhë, teksa në dorë afër barkut të rrumbullakosur mban një trëndafil të kuq.

Ajo çka vihet re tjetër është se mami Olta mesa duket ka harruar të vesh reçipetat, ose ndoshta ka zgjedhur që të ndihet më e lirshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010281085968018
array(1) { ["section"]=> string(96) "olta-gixhari-mezi-pret-te-behet-nene-poston-foton-e-embel-nga-spanja-por-harron-recipetat-212743" }