Olta Gixhari na e zbukuroi mbrëmjen me foton e ëmbël të djalit të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 09-10-2020 Olta Gixhari na e zbukuroi mbrëmjen me foton e ëmbël të djalit të saj Olta Gixhari me vogëlushin e saj

Olta Gixhari ndihet në qiellin e shtatë pas ardhjes në jetë të vogëlushit të saj.

Edhe pse nuk na e ka zbuluar ende fytyrën e tij ëngjëllore, aktorja s'na i ka kursyer fotot e ëmbla të Amarit të vogël.

Screenshot_17.jpg

Ajo e ka veshur vogëlushin me rroba ngjyrë blu, ndërsa e ka fotografuar teksa fle përmby Olta i ka vendosur një zemër blu mbi fytyrë vogëlushit, duke na mbajtur në ankth, sepse të gjithë jemi kurioz të shohim nëse i ngjan asaj.

Screenshot_16.jpg

Gixhari u bë nënë në gusht të këtij viti dhe djalin e pagëzoi me emrin e veçantë Amar.

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ledri pa bluzë Sara topless, çifti publikon foton romantike dhe kanë një surprizë për fansat
»
Article Logic
Execution time: 0.010349988937378
array(1) { ["section"]=> string(76) "olta-gixhari-na-e-zbukuroi-mbremjen-me-foton-e-embel-te-djalit-te-saj-223280" }