Olta Gixhari në muajt e fundit të shtatzënisë, foto me bikini nga Spanja (Ja si duket aktorja)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 01-07-2020 Olta Gixhari në muajt e fundit të shtatzënisë, foto me bikini nga Spanja (Ja si duket aktorja) Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Nga plazhet e Spanjës, aktorja nuk ka nguruar të tregojë hiret dhe nurin e saj.

Kjo është fotoja më e fundit e publikuar nga Olta e cila shfaqet veshur me një palë bikini të zeza dhe një gjerdan rreth qafës. Si për ta bërë edhe më intriguese këtë foto, Olta ka vendosur para vetes edhe një kapele por sytë nuk mund të mos shkojnë edhe te pirsing në kërthizën e aktores.

 

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098021030426025
array(1) { ["section"]=> string(98) "olta-gixhari-ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-foto-me-bikini-nga-spanja-ja-si-duket-aktorja-212440" }