Olta Gixhari në pozicion provokues, shijon një gotë verë ditën e parë të vitit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:21 02-01-2016 Olta Gixhari në pozicion provokues, shijon një gotë verë ditën e parë të vitit (FOTO)

Olta Gixhari si gjithnjë provokuese, por ditën e parë të vitit nuk mendon aspak të grimohet, madje as të vishet. Ajo ka menduar të provokojë në një mënyrë krejt të thjeshtë: veshur me robdëshambër, me një gotë verë në dorë dhe me këmbën ngritur.

Nuk dihet se kush e fotografon, por gjasat janë që është i dashuri i saj, më i ri në moshë. Dhe me këtë foto si fillimviti, Gixhari e bën të qartë: provokimet do vazhdojnë për gjithë 2016…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030828952789307
array(1) { ["section"]=> string(88) "olta-gixhari-ne-pozicion-provokues-shijon-nje-gote-vere-diten-e-pare-te-vitit-foto-28981" }