Olta Gixhari pa grim, me mendjen tek puna, paralajmëron diçka të re (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 19-04-2016 Olta Gixhari pa grim, me mendjen tek puna, paralajmëron diçka të re (Foto)

Aktorja Olta Gixhari konsiderohet si një nga femrat superseksi dhe më të lakuara në media për paraqitjen e saj.

Ajo njihet për tipin e saj të guximshëm dhe pa komplekse dhe duket se nuk e ka aspak problem të ekspozohet në publik pa grim duke treguar se ka bukuri natyrale. Ajo ka publikuar një foto gjatë punës në teatër ku duket mjaft mirë edhe pa grim. “Punë në progres” shkruan Gixhari duke paralajmëruar diçka të re nga puna në teatër.

olta_gixhari.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021872043609619
array(1) { ["section"]=> string(76) "olta-gixhari-pa-grim-me-mendjen-tek-puna-paralajmeron-dicka-te-re-foto-38076" }