Olta Gixhari “përplaset” me Arbana Osmanin, ja çfarë i shkruan në foton sensuale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 14-07-2017 Olta Gixhari “përplaset” me Arbana Osmanin, ja çfarë i shkruan në foton sensuale

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari janë dy figura të njohura dhe të ndjekura të ekranit shqiptar në fushat përkatëse.

Olta një nga aktoret që merr gjithmonë qendrën e vëmendjes për shkak të veshjes tejet provokuese që bën, por këtë herë ka rënë “pre” e komentit të Arbana Osmanit.

Komentet në foton e Oltës:

Arbana: Aty më prit

Olta: Mos vono se helbete nëpër shkallë jam

Arbana: Për atë punë nuk të le njeri me ra në tokë

Olta: Mos paragjyko kot

uuiouoiuouio.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022165060043335
array(1) { ["section"]=> string(83) "olta-gixhari-perplaset-me-arbana-osmanin-ja-cfare-i-shkruan-ne-foton-sensuale-86177" }