Olta Gixhari poston foton e vitit 1999: Me flokë të palyer kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 27-02-2020 Olta Gixhari poston foton e vitit 1999: Me flokë të palyer kurrë Olta Gixhari

Olta Gixhari është shumë aktive në rrjetet sociale, kryesisht në 'Instagram'.

Aktorja e Teatrit Kombëtar së fundmi ka postuar në 'Instastory' një foto të saj në vitin 1999.

E qeshur dhe me pozicion 'fotomodeleje', poshtë postimit Olta shkruan: Me flokë të palyera kurrë.

olta_gixhari.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Taylor Swift 'ndërron' gjini, zbuloni arsyen (Foto-Video)
Aktori i njohur probleme me shëndetin, shtrirë në krevat, publikon foto nga spitali »
Article Logic
Execution time: 0.0074520111083984
array(1) { ["section"]=> string(70) "olta-gixhari-poston-foton-e-vitit-1999-me-floke-te-palyer-kurre-196674" }