Olta Gixhari tregon karakteristikat e mashkullit të saj ideal

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 16-12-2016 Olta Gixhari tregon karakteristikat e mashkullit të saj ideal

Aktorja Olta Gixhari ka treguar se si do të donte të ishte mashkulli i saj ideal.

“Në takimet e para nuk më pëlqejnë që të jenë shumë ceremonialë. Mua më pëlqen shumë të qesh, për mua ka shumë rëndësi. Kështu që nëse e arrin këtë gjë që në takimin e parë, ka marrë fund ajo histori”, tregon aktorja në emisionin “Pa Filtër”.

Përveç mashkullit ideal ajo ka folur dhe rreth jetës së saj profesionale duke treguar vështirësitë me të cilat përballet çdo ditë në profesionin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029664039611816
array(1) { ["section"]=> string(67) "olta-gixhari-tregon-karakteristikat-e-mashkullit-te-saj-ideal-62895" }