Olta seksi Gixhari, pa pikë grimi dhe me robdeshambër, pi kafe në...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 16-12-2017 Olta seksi Gixhari, pa pikë grimi dhe me robdeshambër, pi kafe në...

Olta Gixhari është padyshim një nga personazhet femër më të komentuara në Showbizz dhe daljet e saj në publik gjithmonë kanë bërë bujë.

Kësaj rradhe ajo ka vendosur t’i paraqitet ndjekësve të saj të shumtë në një mënyrë të thjeshtë por tepër sensuale.

Ajo ka publikuar një video në instagram ku shfaqet nga dhoma e saj e gjumit pa grim, e veshur me robdeshambër duke pirë kafe në shtrat, nën tingujt e këngës “pretty women”.

Mesa duket këtë ditë me shi Olta Gixhari ka vendosur ta shijojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

olta.png

olta1.png

olkta2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dashuri në burg, Viola Spiro largohet nga Shqipëria
Nuk pritej, Florjana Garo është martuar, ja kur bëhet ceremonia e dasmës »
Article Logic
Execution time: 0.012564897537231
array(1) { ["section"]=> string(70) "olta-seksi-gixhari-pa-pike-grimi-dhe-me-robdeshamber-pi-kafe-ne-103314" }