Olta Xhaçka dhe Albana Vokshi, rivale dhe mike (Foto)

Publikuar tek: politike, më 17:58 06-12-2015 Olta Xhaçka dhe Albana Vokshi, rivale dhe mike (Foto)

Deputetja e Paritsë Socialiste, Olta Xhaçka dhe kolegia nga Partia Demokratike, Albana Vokshi, si rrallë herë për kamerat, kanë realizuar një foto së bashku.

Edhe pse rivale politike, në një prej momenteve më të nxehta të përplasjes së politikës në vend, janë pikërisht gratë e Parlamentit që japin mesazhin e miqësisë. Ndërsa po sot në një fotografi tjetër Xhaçka dhe Majlinda Bregu janë fotografuar bashkë, të qeshura dhe shumë miqësore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0046348571777344
array(1) { ["section"]=> string(56) "olta-xhacka-dhe-albana-vokshi-rivale-dhe-mike-foto-27098" }