Olta Xhaçka me gjysëm çizme, Yuri Kim me shenja te këmbët, si u paraqitën dy zonjat në takimin e tyre (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:30 11-01-2021 Olta Xhaçka me gjysëm çizme, Yuri Kim me shenja te këmbët, si u paraqitën dy zonjat në takimin e tyre (FOTO)

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ka zhvilluar një takim me ambasadoren e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim.

Në fotot e publikuara gjatë takimit, nuk ka shpëtuar pa u vënë re as veshja e dy zonjave të rëndësishme.

Për shkak edhe të temperaturave të ulëta të motit, Xhaçka ka zgjedhur që të veshë një palë gjysmë-çizme për të qëndruar me ngrohtë.

Nga ana tjetër, ambasadorja Yuri Kim kishte veshur një kostum, blu të errët me një shall shumëngjyrësh, ku mbizotëronte e kuqja.

Ajo që u vu re më së shumti, ishin këmbët e Yuri Kim, që pavarësisht se kishte veshur disa geta të zeza, dukeshin disa plagë që mund të jenë shkaktuar nga një sport.xhacka.jpg

kim.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me kostum dhe i qeshur, Aurela me kapele trendi, Basha publikon foton e rrallë nga Holanda, ja si dukej çifti 20 vite më parë
»
Article Logic
Execution time: 0.01144003868103
array(1) { ["section"]=> string(111) "olta-xhacka-me-gjysem-cizme-yuri-kim-me-shenja-te-kembet-si-u-paraqiten-dy-zonjat-ne-takimin-e-tyre-foto-234578" }