Omar Arnaout, djaloshi me origjinë shqiptare që po ‘çmend’ Rumaninë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:04 06-12-2015 Omar Arnaout, djaloshi me origjinë shqiptare që po ‘çmend’ Rumaninë

Djaloshi 15 vjeçar, Omar Arnaout i cili prej dy vitesh është kthyer në një prej personazheve më të famshëm në Rumani, ka pranuar në skenën e “Këngës Magjike” origjinën e tij shqiptare.

Omar është fituesi i parë i show-t të njohur “Next Star”, ku edhe u bë i njohur.

Në mediat rumune shkruhet se origjina e Omar është libaneze dhe rumune, megjithatë vetë ai ka pranuar sot të vërtetën. 

Lexo edhe: Shpërthen fituesi i “Xfactor”, akuzon për pazare në “Këngën Magjike”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031037092208862
array(1) { ["section"]=> string(70) "omar-arnaout-djaloshi-me-origjine-shqiptare-qe-po-cmend-rumanine-27054" }