Oops, ajo e bëri atë përsëri! Këngëtarja e famshme nxjerr gjoksin teksa këndon 'live' në skenë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:30 02-02-2017

Këngëtarja e famshme, Britney Spears vuan nga keqfunksionimi epik në veshje dhe vazhdimisht ekspozon gjoksin gjatë koncerteve 'live'.

Ky incident është përsëritur gjithashtu edhe një natë më parë në një koncert në Las Vegas ku këngëtarja duket se nuk e ka vënë aspak re që veshja e saj ka rrëshkitur.

Këngëtarja kishte veshur një badi jeshile me gurë që i ekspozonte dekoltenë dhe kofshët.

britmi.jpgbritmi1.jpgbritmi3.jpgbritmi4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074360370635986
array(1) { ["section"]=> string(101) "oops-ajo-e-beri-ate-perseri-kengetarja-e-famshme-nxjerr-gjoksin-teksa-kendon-live-ne-skene-foto-67510" }