Oops! Amazon tregon gabimisht iPhone 7 përpara prezantimit nga Apple (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:03 07-09-2016 Oops! Amazon tregon gabimisht iPhone 7 përpara prezantimit nga Apple (Foto)

Sapo ka nisur në auditoriumin Bill Graham të San Francisco-s, prezantimi i shumëpritur i iPhone 7, por Amazon, një nga partnerët e Apple e ka shfaqur smartfonin në ëebfaqen e vetë.

Duke reklamuar kasat e reja, Amazon sapo ka konfirmuar disa nga zërat:

-iPhone 7 Plus do të jetë me dy kamera

-iPhone 7 do të jetë me një kamer por që duket të jetë më e madhe se paraardhësit e tij.

-Blerja ofron edhe kufje me Bluetooth, çka sugjeron se smartfoni nuk do të ketë portë për fishën e kufjeve.

sdfsdf454554yyhhsddfg.jpg

Sdddddfgffot_1.jpg

sdfsdf454554yddyhhsddfg.jpg

Screendfgr54r5gfghot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Depresion dhe Paranojë, flasin mjekët: Dhjetra të rinj tentojnë vetëvrasje
Ofendoi Obamën, humb miliona dollarë investime »
Article Logic
Execution time: 0.011460065841675
array(1) { ["section"]=> string(78) "oops-amazon-tregon-gabimisht-iphone-7-perpara-prezantimit-nga-apple-foto-52223" }