“Opel” përplas motorin në Vlorë, plagoset një person (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:36 27-01-2021 “Opel” përplas motorin në Vlorë, plagoset një person (FOTO)

Një aksident automobilistik është shënuar sot në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Uji i Ftohtë”, ku një mjet tip “Opel” me drejtues shtetasin Y. L. është përplasur me një mjet motor me drejtues shtetasin A. M.

Bëhet me dije se si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, Vlorë, mjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin Y. L. është përplasur me një mjet motor me drejtues shtetasin A. M. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi A. M., i cili është transportuar në spitalin e Vlorës, për ndihmë mjekësore.

Shtetasi Y. L. është shoqëruar në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme hetimore dhe procedurale.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Screenshot_9.pngScreenshot_10.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Salillari” gërryen shtratin e lumit dhe mbush kamionët me zhavorr, Ura e Zogut “s’mban më”
Shisnin të dhënat e vjedhura, Europol shkatërron një rrjet të sulmeve kibernetike »
Article Logic
Execution time: 0.011950969696045
array(1) { ["section"]=> string(61) "opel-perplas-motorin-ne-vlore-plagoset-nje-person-foto-236610" }