Opera Awards nominon sopranon Ermonela Jaho, si mund ta votoni që të triumfojë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:11 03-03-2016 Opera Awards nominon sopranon Ermonela Jaho, si mund ta votoni që të triumfojë

International Opera Awards në Reader’s Award nominon sopranen shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho. Në mënyrë që sopranoja jonë të triumfojë, duhet të votojmë sipas një procedure shumë të thjeshtë.

1-Kliko linkun e mëposhtëm

http://www.operaawards.org/news/

2-Kliko (click here me ngjyrë blu)

3-Selekto ERMONELA JAHO

4-Shkruan emrin dhe e-mail aty ku kërkohet

5-Shtyp Submit

Fituesi përcaktohet nga mbledhja e votave të dhëna nga e gjithë bota.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020972013473511
array(1) { ["section"]=> string(83) "opera-awards-nominon-sopranon-ermonela-jaho-si-mund-ta-votoni-qe-te-triumfoje-34100" }