Operacioni antikanabis / Asgjësohen në Vlorë 11 parcela, në pranga dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 21:37 04-06-2015 Operacioni antikanabis / Asgjësohen në Vlorë 11 parcela, në pranga dy persona

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë dy persona për kultivim të bimëve narkotike.

Shtetasit Artan Korreta, 36 vjeç dhe Albruno Arapaj, 23 vjeçjanë arrestuar pas ndjekjes nga Policia Kufitare. Dy personat akuzohen për mbjelljen e rreth 232 bimë narkotike kanabis sativa.

Në vijim të aksionit, policia ka zbuluar 7 parcela me 750 rrënjë në fshatin Gorisht dhe 3 parcela me rreth 395 rrënjë kanabis sativa në fshatin Dushkarak. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISIS kërcënon shqiptarët jobesimtarë: Do t’ju mbysim, do t’ju vijmë me eksplozivë (VIDEO)
Korçë, makina përplas për vdekje një kalimtar »
Article Logic
Execution time: 0.013383150100708
array(1) { ["section"]=> string(80) "operacioni-antikanabis-asgjesohen-ne-vlore-11-parcela-ne-pranga-dy-persona-12700" }