Operacioni i anti-drogës në Peqin, sekuestrohen 200 kg kanabis, shoqërohet një person (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:39 15-10-2019 Operacioni i anti-drogës në Peqin, sekuestrohen 200 kg kanabis, shoqërohet një person (DETAJE) Foto ilustruese

Një operacion i madh i anti-drogës mësohet se ka ndodhur para pak minutash në Peqin, ku si pasojë janë sekuestruar mbi 200 kilogram kanabis.

Raportohet se operacioni antidrogë është bërë saktësisht në zonën e Progërit. Policia ndërkohë bën me dije se sasia e kanabisit të sekuestruar ishte e korrur dhe ishte në procesin e tharjes.

Sasia e kanabisit ka mbërritur në komisariatin e Peqinit dhe po peshohet nga efektivët e policisë.

Policia ka shoqëruar një person në lidhje me sasinë e kanabisit të sekuestruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036240100860596
array(1) { ["section"]=> string(97) "operacioni-i-anti-droges-ne-peqin-sekuestrohen-200-kg-kanabis-shoqerohet-nje-person-detaje-182203" }